KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13442004

nr 1344 2004

Mario Duzel

(1938-2019), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Komposition, en signerad. Olja på duk, 47x40 cm respektive 38x46cm

Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:50:47

Mario Duzel

Läs mer om Mario Duzel